Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Po jaki przyrząd do regulacji brwinajlepiej sięgnąć?

Regulacja brwi w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą popularnością, co bardzo nas cieszy. Dlaczego? Ponieważ zauważalne dopiero od niedawna, wieloletnie pomijanie aspektu brwi podczas stylizowania wyglądu twarzy, niesie za sobą opłakane konsekwencje. Wbrew pozorom to, jak wygląda Twoja twarz, jest w ogromnej części zależne od tego, jaki kształt mają Twoje brwi. Często okazuje się, że jeśli są zbyt szerokie lub krótkie, to prowadzą do zaburzenia całej geometrii twarzy i w konsekwencji oszpecenia jej. Na rynku promowane są dwa główne przyrządy do regulacji brwi, a mianowicie pęseta oraz trymer – które z nich najlepiej wybrać?

Tradycyjny przyrząd do stylizacji brwi, jakim jest popularna pęseta

Nie ulega wątpliwości fakt, że pęseta to najczęściej wybierany przyrząd do regulacji brwi w ostatnich latach. Dzieje się tak z tej prostej przyczyny, że jest najbardziej precyzyjna, przez co umożliwia otrzymanie najlepszych efektów. Pozwala na pojedyncze wyrywanie krnąbrnych, wychodzących poza założoną linię włosków w sposób szybki, trwały i niemalże bezbolesny. Kwestia wspomnianej bezbolesności jest tym, co stanowi praktycznie jedyną wadę pęsety – regulacja brwi przy jej użyciu nie należy do najprzyjemniejszych. Z drugiej strony, raz wyrwane pęsetą włoski na długo pozostają jedynie wspomnieniem, a kolejny zabieg odbywa dopiero po dłuższym czasie. Zazwyczaj wynosi on około dwóch tygodni, ale jest to zależne od indywidualnych uwarunkowań genetycznych i preferencji względem dokładności regulacji brwi.

Trymer, czyli nowoczesna konkurencja dla tradycyjnej pęsety

Przyrząd do regulacji brwi, jakim jest trymer, umożliwia stylizację w sposób przede wszystkim szybki i całkowicie bezbolesny. Działa on bowiem na zasadzie maszynki do golenia – ścina włosy, a dzięki specjalnie dobranemu kształtowi, robi to w sposób dość precyzyjny. W przeciwieństwie do pęsety nie pozostawia zaczerwienień, ani podrażnień, a ponadto, stylizacja przy jego użyciu odbywa się bez krzty bólu. Są jednak pewne minusy stosowania takiego przyrządu do regulacji brwi, a mianowicie – nieprecyzyjność oraz krótkotrwałość osiągniętych rezultatów. Stylizowanie brwi przy użyciu trymera, chcąc nie chcąc, musisz powtarzać zdecydowanie częściej, niż ma to miejsce przy korzystaniu z pęsety. Mniej więcej co dwa lub trzy dni powinnaś po niego sięgnąć, jeśli chcesz, aby efekty były widoczne przez cały czas.

Ostateczne podsumowanie – pęseta kontra trymer

Mając do wyboru takie dwa przyrządy do regulacji brwi, jak pęseta i trymer, bez dwóch zdań stawiamy na pęsetę. Jest po prostu bardziej precyzyjnym narzędziem, które przy naprawdę niewielkiej dozie bólu, pozwala na osiągnięcie oszałamiających efektów. Ponadto, uzyskane rezultaty zostaną z Tobą na długo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl