Chcesz zacząć przygodę ze stylizacją? A może szukasz szkolenia, żeby podnieść swoje kwalifikacje? Wszystko to zapewni Ci Lexelle Beauty! Znajdziesz u nas wachlarz profesjonalnych szkoleń a także produktów do rzęs, brwi oraz depilacji.

Inspirujemy i dajemy wiele możliwości - rozwijaj się z nami i spełniaj najśmielsze pomysły!

Jako specjaliści Lexelle Beauty od 4 lat  prowadzimy szkolenia ze stylizacji rzęs, brwi, jak również z depilacji z marką Lycon oraz wiele innych. Pokażemy Wam jak wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie stosując niezawodne na rynku kosmetycznym marki. Wychodząc na przeciw potrzebom zgłaszanym przez nasze kursantki stworzyliśmy też pakiet szkoleń w formie on-line. 

Szkolimy zarówno amatorów, pasjonatów kosmetyki, jak również stylistów pracujących w branży chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lexelle Beauty Generalny Instruktor

Aleksandra Buława, aktywna w branży kosmetycznej od 6 lat, zaś w roli nauczyciela od 4.

 

Nauczanie było naturalnym etapem w karierze, poznając swoje mocne strony, wiedziałam, że wiedzę którą nabyłam, nie mogę zostawić tylko dla siebie. Systematycznie brałam udział w coraz większej ilości szkoleń, odkrywając, że to ja wolałabym stać w roli nauczyciela.

Dlatego też w 2017 roku postanowiłam spróbować swoich sił, zgłaszając się na szkolenie Instruktorskie i rozpocząć nowy etap.

Od 2017 roku miałam przyjemność wyszkolić tysiące kursantów, przeprowadzić niezliczoną ilość szkoleń stacjonarnych oraz online.

W 2018 roku otrzymałam tytuł najlepszego instruktora marki Wonder Lashes przeprowadzając największą ilość szkoleń wśród instruktorów tej marki. Ten rok był również rokiem w którym zostałam Instruktorem stylizacji Brwi oraz Depilacji woskiem Lycon.

2019 rok  był przełomowy, miałam przyjemność wielokrotnie stanąć na podium jako Laureatka mistrzostw Stylizacji Rzęs i Brwi oraz zostać Sędzią, to wtedy zdecydowałam się na wprowadzenie na rynek produktów Lexelle i prowadzenia szkoleń jako Instruktor Lexelle Beauty Academy z autorskim programem szkoleniowym. 

Moi kursanci mają możliwość znaleźć mnie również w prasie - jako autora artykułów branżowych w Lash Me Magazine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl