Stylizacja brwi systemem LYCON

Szkolenie przeznaczone jest dla  Kosmetologów lub studentów Kosmetologii, Linergistów, Specjalistów Stylizacji Rzęs oraz Makijażystów.

Szkolenie obejmuje część teoretyczną - 1h oraz część warsztatową – 5 h.

Część teoretyczna to czas zdobywania wiedzy na temat wosków twardych i  produktów uzupełniających depilację LYCON oraz zasad stylizacji brwi. Uczymy się projektowania kształtu brwi z uwzględnieniem typu urody oraz aktualnych trendów. Omawiamy zasadność wykonania wywiadu kosmetycznego w tym wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu.

Część warsztatowa  przeznaczona jest na praktykowanie stylizacji brwi poprzez modelowanie ich kształtu farbkami LYCON LYCOCIL oraz usuwanie zbędnych włosków woskiem twardym HOT WAX LYCON. Uczestnicy wykonują zabiegi na sobie nawzajem oraz na zaproszonych modelkach i modelach. Mają możliwość przetestowania różnych wosków twardych od najłatwiejszych w pracy hybrydowych wosków LYCOdream do super mocnych wosków typu  LYCOJET do cienkiej aplikacji. Prezentujemy pracę mineralnym woskiem twardym, który nie zawiera żywicy sosny ani wosku pszczelego LYCOtec Hot Wax

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl