Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lexelle Beauty Generalny Instruktor

Aleksandra Buława, aktywna w branży kosmetycznej od 6 lat, zaś w roli nauczyciela od 4.

 

Nauczanie było naturalnym etapem w karierze, poznając swoje mocne strony, wiedziałam, że wiedzę którą nabyłam, nie mogę zostawić tylko dla siebie. Systematycznie brałam udział w coraz większej ilości szkoleń, odkrywając, że to ja wolałabym stać w roli nauczyciela.

Dlatego też w 2017 roku postanowiłam spróbować swoich sił, zgłaszając się na szkolenie Instruktorskie i rozpocząć nowy etap.

Od 2017 roku miałam przyjemność wyszkolić tysiące kursantów, przeprowadzić niezliczoną ilość szkoleń stacjonarnych oraz online.

W 2018 roku otrzymałam tytuł najlepszego instruktora marki Wonder Lashes przeprowadzając największą ilość szkoleń wśród instruktorów tej marki. Ten rok był również rokiem w którym zostałam Instruktorem stylizacji Brwi oraz Depilacji woskiem Lycon.

2019 rok  był przełomowy, miałam przyjemność wielokrotnie stanąć na podium jako Laureatka mistrzostw Stylizacji Rzęs i Brwi oraz zostać Sędzią, to wtedy zdecydowałam się na wprowadzenie na rynek produktów Lexelle i prowadzenia szkoleń jako Instruktor Lexelle Beauty Academy z autorskim programem szkoleniowym. 

Moi kursanci mają możliwość znaleźć mnie również w prasie - jako autora artykułów branżowych w Lash Me Magazine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl