Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jakie są najpopularniejsze metody przedłużania rzęs?

Jeśli chcesz, żeby twoje spojrzenie nabrało wyrazistości, możesz skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs. W zależności od tego, w jakim stanie są twoje naturalne rzęsy i ile ich jest, a także jaki efekt chcesz uzyskać, możesz zdecydować się na jedną z kilku metod. Poznaj te najbardziej popularne!

Delikatna metoda przedłużania rzęs 1:1

Kiedy własnych rzęs jest sporo, można zastosować metodę, która daje bardzo naturalny, delikatny efekt. Polega ona na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Stylistka za pomocą pęsety oddziela rzęsę naturalną i przykleja do niej syntetyczną. Ważna jest precyzja i szybkie działanie, a także zachowanie odpowiedniego kierunku włosa. Przy tej, jak i pozostałych metodach kluczem do sukcesu jest wybór świetnej stylistki rzęs: pomoże ona dobrać odpowiedni rozmiar i długość, a także kolor rzęs syntetycznych. Dzięki niej przez kilka tygodni będziesz mogła cieszyć się zniewalającym spojrzeniem.

Gdy własnych rzęs nie ma wiele: metody 2D i 3D

Marzą ci się gęste brwi o naturalnym looku, ale twoje własne rzęsy są dość cienkie i rzadkie? W takim przypadku lepsza będzie metoda 2D lub 3D. Są one określane jako lekkie metody objętościowe, ponieważ poza efektem przedłużenia subtelnie zagęszczają rzęsy: do każdej własnej doklejane są dwie lub trzy syntetyczne. Technika przypomina tą, wykorzystywaną w metodzie 1:1. Starannie wykonywany zabieg przedłużania rzęs może zająć nawet od 2 do 3 godzin. Niestety, nie ma możliwości skrócenia tego czasu, właśnie dlatego, że stylistka pracuje po kolei z każdą pojedynczą rzęsą.

Spektakularny efekt

Russian volume, Hollywood volume, mega volume – to metody przedłużania rzęs dają prawdziwy efekt „wow”. Są to metody objętościowe, które nadają spojrzeniu mocnego, teatralnego wyrazu. Doklejenie do każdej rzęsy kępki rzęs wymaga dużego zaangażowania, ale rezultat jest warty starań! W tych metodach wykorzystywane jest najczęściej od 4 do 8 syntetycznych, cieniutkich rzęsek na każdą naturalną rzęsę. Najgęstsze, dostępnej na rynku kępki zawierają nawet 20 rzęs – są one określane jako 20D. Włoski w każdej kępce mogą różnić się długością, wtedy wyglądają jeszcze lepiej. Powstaje gęsty wachlarz, obok którego ciężko jest przejść obojętnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl