Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Ile trwa przedłużanie rzęs? Sprawdź to!

Marzysz o długich rzęsach niczym największe gwiazdy Hollywood? Chcesz czuć się

piękna jak gwiazda na czerwonym dywanie? Zadbaj o swoją twarz! Ładna oprawa oka to klucz do sukcesu! Ile trwa przedłużanie rzęs? Sprawdź to!

Ile trwa przedłużanie rzęs po raz pierwszy?

Chcesz o siebie zadbać? Zależy ci na tym, żeby prezentować się atrakcyjnie? Ile trwa przedłużanie rzęs? Jeżeli zdecydowałaś się na ten zabieg po raz pierwszy, musisz uzbroić się w cierpliwość oraz wygospodarować odpowiednią ilość czasu. Za pierwszym razem usługa ta będzie trwała 2 do nawet 3 godzin. Czego możesz się spodziewać? Na początku stylistka przeprowadzi z tobą krótki wywiad oraz wyjaśni, na czym będzie polegał zabieg. Później przygotuje rzęsy i zabierze się do ich przedłużania.

Ile trwa przedłużanie rzęs po raz kolejny?

Pierwszy zabieg za tobą? Ile trwa przedłużanie rzęs po raz kolejny? Tutaj czas jest już krótszy, przedłużanie, a raczej uzupełnianie ich po raz kolejny trwa ok. 1,5 godziny. Pamiętaj, żeby zgłaszać się do stylistki regularnie. W przypadku kiedy przegapisz termin i większość włosków wypadnie, trzeba będzie uzupełnić wszystkie, co automatycznie przełoży się na dłuższy czas trwania zabiegu. Sądzisz, że 1,5 godziny to dużo? Pamiętaj, jak ważne jest dbanie o swoje ciało oraz work-life balance. Poświęcenie 1,5 godziny dziennie raz w miesiącu na pielęgnację swoich rzęs to nie dużo czasu, po zabiegu natomiast wyjdziesz wypoczęta i zyskasz poczucie atrakcyjności oraz pewność siebie.

Co wpływa na czas trwania przedłużania rzęs?

Wiesz już, ile trwa przedłużanie rzęs. Zastanawiasz się, co ma wpływ na czas trwania tej usługi? Na pewno doświadczenie kosmetyczki. Im więcej stylistka wykona zabiegów tym jej ręka, będzie sprawniejsza oraz pewniejsza, co w bezpośredni sposób przełoży się na szybsze przedłużanie rzęs. Rodzaj aplikacji oraz ilość rzęs na oku klientki również mają znaczenie. Im bardziej chcesz zwiększyć objętość włosków, tym dłużej będzie trwał zabieg. Każdy człowiek ma inną ilość włosków rzęsowych. Więcej włosków to więcej czasu na ich przedłużenie.

Co możesz zrobić, by skrócić czas przedłużania rzęs?

Zastanawiasz się, czy możesz zrobić coś, żeby skrócić czas trwania usługi? Oczywiście! Musisz leżeć spokojnie. Nie możesz wiercić się, kręcić, prosić o przerwę na odebranie telefonu, czy papieroska. To wszystko wydłuża czas usługi oraz rozprasza stylistkę. Nawet jeżeli sytuacja nie jest dla ciebie komfortowa, postaraj się zrelaksować i ograniczyć ruch do absolutnego minimum. Pamiętaj, że robisz coś dobrego dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl