Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Co to jest i na czym polega stylizacja brwi farbkami?

Stylizacja brwi jest niezwykle istotnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jeśli chcesz zachować odpowiednie proporcje, a tym samym wygląd twarzy. Sam procesnależy podzielić na dwa podstawowe etapy, a mianowicie regulację i wypełnienie przy użyciu odpowiedniego koloru farbek. Tym razem skupimy się na drugiej z wymienionych kwestii. W tym artykule postanowiliśmy więc odpowiedzieć na pytania,co to jest i na czym polega stylizacja brwi farbkami.

Co to właściwie jest ta cała „stylizacja brwi farbkami”?

Stylizacja brwi przy pomocy farbek to idealne wyjście dla kobiet bojących się bądź niemogących przystąpić do permanentnego makijażu brwi. Jest to dobre rozwiązanie również dla tych z pań, które na co dzień borykają się z trudnymi do okiełznania, nieregularnymi brwiami. Metoda ta jest, w przeciwieństwie do wspomnianego makijażu permanentnego, zupełnie bezbolesna i nieinwazyjna, przez co stosować może ją każdy. Jedynym wyjątkiem jestuczulenie na któryś ze składników farbek, aczkolwiek ogromny wybór poszczególnych modelisprawia, żebez trudu znajdziesz coś nieuczulającego. Co więcej, stylizacja przy pomocy farbek utrzymuje się co najmniej kilka tygodni, tak więc nie trzeba jej co chwilę powtarzać. Te kilka tygodni to, w zależności od indywidualnych uwarunkowań konkretnej osoby, dodwóch na skórze i czterech na włoskach.

Na czym polega stylizacja brwi farbkami?

Sama stylizacja brwi przy pomocy farbek jest dość prosta i przypomina stylizację przy użyciu zwyczajowej henny. Należy nałożyć produkt w odpowiednim miejscu i utrzymywać gotam przez pewien czas.To, jak długo powinno to trwać, zależne jest od konkretnego modelu farbek. Ponadto, taki rodzaj stylizacji różni się od tradycyjnej stylizacji henną w głównej mierze tym, że jest zdecydowanie trwalszy i można dzięki niemu uzyskać intensywniejszy efekt. Ponadto, niektóre z farbek, (tak jak oferowana przez nas farbka firmy Elan) mają właściwości nawilżające. Dzięki temu pozytywnie wpływają na uelastycznienie skóry i stymulacjęmieszków włosowych.

Kto powinien sięgnąć po taką metodę stylizacji?

Stylizacja farbkami jest dla Ciebie wprost idealna, jeśli narzekasz na słabe i pozbawione blasku brwi. Już po dwóch lub trzech wizytach zauważysz, że włoski nabierają witalności, a tym samym stają się silniejsze i widocznie gęstsze. Ponadto, panie kłopoczące się z siwymi bądź kiepsko odrastającymi brwiami również powinny zdecydować się na ten rodzaj stylizacji. W ten sposób przyspieszą proces ich regeneracji, zapewniając sobie tym samym wymarzony wygląd twarzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl